O společnosti

Společnost XERTEC a.s. byla založena v roce 1991. V současné době jsme stoprocentně českou společností se základním kapitálem 15 milionů korun.

Nová budovaUž více než dvacetpět let dodáváme do českých kanceláří techniku a technologie mnoha světoznámých značek. Vyřizování korespondence, přípravu a zpracování dokumentů, ať už na prezentace nebo pro jiné účely, a spoustu dalších administrativních prací si už lze bez výrobků z našeho portfolia jen stěží představit.

Sklad ChodovNaše firma sídlí v Praze v nové budově areálu pivovaru Braník. Zde máme k dispozici nejen moderní a nadstandardně technicky vybavené kanceláře, ale také dostatečně velké skladové prostory. Díky tomu jsme schopni velkou část výrobků z našeho portfolia držet skladem. To nám zároveň umožňuje dodávat většinu zboží do druhého pracovního dne.

Mise a vize

Posláním naší společnosti je poskytování řešení v oblasti kancelářské techniky a technologií na zpracování dokumentů a korespondence. Jsme připraveni pružně reagovat na jakékoliv změny a novinky v oboru. Pro svou práci využíváme moderní technologie a našim zákazníkům poskytujeme pouze kvalitní služby.

Chceme být významným distributorem a dodavatelem. Naším cílem je pozice číslo jedna na trhu ve všech oblastech, kterým se věnujeme. Pro naše zákazníky chceme být symbolem spolehlivosti, kvality a profesionality. Chceme být důvěryhodným partnerem, který plně uspokojuje potřeby svých zákazníků a pomáhá tak zvyšovat jejich konkurenceschopnost na trhu.

Navštivte náš e-shop

U nás nakoupíte rychle, jednoduše a výhodně!

Vstoupit do e-shopu


Výhody našich služeb

Široký sortiment

Pomůžeme Vám splnit i nejnáročnější požadavky
na moderní kancelář.

Dbáme na kvalitu

Kvalita, rychlost, profesionální přístup - míň od nás nečekejte!

Poradenství a servis

Postaráme se o Vás i Vaše kancelářské pomocníky.

Silné zázemí firmy

Silné zázemí a úplná soběstačnost dokazuje stabilitu firmy.

Aktuality

17. 12. 2018 - Provozní doba ke konci roku 2018

Rádi bychom Vás informovali o provozní době ke konci roku 2018.

více

7. 12. 2018 - Splněné přání

Darovali jsme ZŠP a ZŠS v Jablonné v Podještědí keramickou tabuli...

více


Kontaktní informace

XERTEC a.s.
Kancelářská technika

Údolní 212/1
147 00 Praha 4

Tel.: 225 004 111
800 100 025
Fax: 225 004 162

E-mail: xertec@xertec.cz